Kursy dla dorosłych

Kursy dla dorosłych oferowane przez eduCLUB uwzględniają zarówno potrzeby językowe jak i możliwości czasowe słuchaczy. Prowadzone są na wszystkich poziomach znajomości języka od całkowicie początkującego do bardzo zaawansowanego. Opanowanie jednego poziomu nauki wymaga 120 godzin nauki. Standardowo zajęcia na kursach dla dorosłych odbywają się dwa razy w tygodniu w wymiarze 90 minut każde lub raz w tygodniu po 180 minut.

Kursy językowe dla dorosłych w eduCLUB
Atrakcyjne programy nauczania

Program nauczania na kursach o charakterze ogólnym polega na kształceniu ogólnych umiejętności językowych, niezbędnych do sprawnego posługiwania się językiem obcym we wszystkich sytuacjach życiowych i niektórych zawodowych.

Program zakłada rozwijanie wszystkich podstawowych umiejętności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, czytania i pisania. Obejmuje także rozwijanie słownictwa i naukę wymowy. Na kursach szczególny nacisk kładzie się na swobodę komunikacji, płynność mówienia i poprawność językową.

Atrakcyjne programy nauczania
Zgodnie z naszą polityką prywatności na stronie używamy ciasteczek (plików cookie). Korzystając z serwisu wyrażasz na nie zgodę zgodnie z konfiguracją Twojej przeglądarki.