O nas

eduCLUB to miejsce, które powstało z myślą o edukacji i rozwoju dla dzieci młodzieży i dorosłych. Działa na gdańskiej Morenie od 2018 roku.

Początkowo eduCLUB miało być świetlicą dla dzieci i młodzieży jednak idąc za potrzebami Klientów szybko przerodziło się w szkołę językową. Dla właścicielki nie była to nowość – już podczas studiów pracowała w renomowanej międzynarodowej szkole językowej, gdzie zdobywała praktyczną wiedzę i doświadczenie zarówno w obszarach administracyjnych jak i dydaktycznych. Zdobytą tam wiedzę i umiejętności wykorzystuje do dziś. Jako pedagog i logopeda, a także filolog z łatwością poszerzyła profil eduCLUB bliską jej sercu naukę języków obcych.

Nasza placówka to miejsce tworzone z pasją. Prowadzący zajęcia posiadają duże doświadczenie dydaktyczne i są pozytywnie nastawieni do wszystkich kursantów.

Zależy nam by nasi kursanci od początku czuli się w pełni zaopiekowani, by zaspokajać ich potrzeby edukacyjne i umożliwiać rozwój. Motywować ich do poszerzania wiedzy szanując to, że każdy z nich jest inny. Głównym filarem eduCLUB jest nauka języków obcych. Ich znajomość pozwala nie tylko swobodnie się porozumiewać, ale również daje możliwość łatwiejszego i mniej stresującego przejścia przez poszczególne etapy edukacji. Ułatwia życie zawodowe, a przede wszystkim wpływa na podwyższenie kompetencji komunikacyjnych i językowych osób w każdym wieku.

W eduCLUB uważamy, że skuteczna komunikacja jest warunkiem niezbędnym, choć oczywiście niewystarczającym, aby nawiązywać silne relacje z innymi ludźmi, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym.

Indywidualne
podejście

Wszystkie zajęcia prowadzone w eduCLUB odbywają się w sposób dostosowany do potrzeb i możliwości Słuchaczy

Interdyscyplinarna