Kursy dla dzieci i młodzieży

Kursy dla dzieci 6 - 8 lat

Kursy dla dzieci w tym wieku obejmują w skali roku 60 zajęć po 60 minut z przerwą. W czasie przerwy dzieci pozostają pod opieką nauczyciela. Przy organizacji zajęć dla dzieci główny nacisk kładziemy na elementy komunikatywnych gier i zabaw. W ten sposób unikamy stresowania dzieci i zachęcmy je do nauki. Program nauczania wzbogacany jest sukcesywnie o struktury gramatyczne i nowe słownictwo. Wraz z wiekiem i poziomem znajomości języka wzrasta także rola umiejętności rozumienia tekstów.

Kursy językowe dla dzieci 6 - 8 lat

Kursy dla dzieci 9 - 12 lat

Kursy dla dzieci w tym wieku obejmują w skali roku 60 zajęć po 60 minut. Dzieci w tym wieku są już psychicznie i fizycznie przygotowane do takiego wysiłku i dają sobie bez trudu radę z materiałem dydaktycznym i liczbą godzin. Dzięki temu możliwe jest wydatne przyspieszenie procesu uczenia się języka.

Odbieranie z lekcji
Odrabianie lekcji

Kursy z języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-12 proponowane przez eduCLUB uwzględniają przygotowanie do egzaminów YLE (Cambridge Young Learners English Tests), które są doskonałym wprowadzeniem do egzaminów dla dorosłych, a jednocześnie w łagodny sposób przyzwyczają uczniów do systematycznego sprawdzania umiejętności językowych. Ich celem jest także rozwinięcie u dzieci pozytywnego nastawienia do uczenia się języka obcego. Świadectwo YLE nagradza wysiłek, jaki młodzi uczniowie wkładają w naukę języka angielskiego.


Poziomy nauczania:

Junior 1 : egzamin Cambridge YLE Starters
Junior 2: egzamin Cambridge YLE Movers
Junior 3: egzamin Cambridge YLE Movers
Junior 4: egzamin Cambridge YLE Flyers

Odrabianie lekcji

Cambridge Young Learners English Tests zostały staranie opracowane, aby ich zdawanie było przyjemne i mało stresujące. Zadania testowe są oparte na znanych dzieciom zagadnieniach i służą ocenie zaawansowania językowego na trzech poziomach Starters (A1), Movers (A1+) i Flyers (A2).

eduCLUB przygotowuje do Cambridge Young Learners English Tests

Kursy dla młodzieży 13+ lat

Kursy dla młodzieży mają charakter wieloletni i stanowią jeden z etapów realizacji programu osiągnięcia przez słuchaczy kompetencji językowej na poziomie co najmniej egzaminu Cambridge First, a docelowo Advanced, Proficiency, Goethe C1/C2. Na kursach w eduCLUB szczególny nacisk kładziemy na swobodę komunikowania się, gramatykę oraz płynność mówienia i poprawność językową. Kursy dla tej grupy wiekowej uwzględniają także założenia programu nauczania MEN oraz wymogi programu nauczania realizowanego w szkołach publicznych.

Odbieranie z lekcji
Zgodnie z naszą polityką prywatności na stronie używamy ciasteczek (plików cookie). Korzystając z serwisu wyrażasz na nie zgodę zgodnie z konfiguracją Twojej przeglądarki.